Kullanım Koşulları

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına erişerek, aşağıda belirtilen koşullara bağlı olmayı kabul etmiş bulunmaktasınız. http://www.islamilmi.com, bu koşulların ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama hakkına sahiptir. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu sayfanın güncellenmesi ile gerçekleştirilir. Güncellenen sitenin kullanılmaya devam edilmesi ile değiştirilen koşullar da kabul edilmiş sayılır.

Site sayfalarını ziyaret edebilir,islam ilmi hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnternet sitesinde yer alan hiçbir bilgi veya yorum herhangi bir satış teklifi, daveti ya da bunlara yönelik öneri ve tavsiye değildir.

Alınan kararlar sonucu oluşabilecek zarar veya kayıplardan http://islamilmi.com/ sorumlu değildir.

Sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, performans kaybı, kesinti, bilgi transferinde gecikme, sistem arızası dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak koşuluyla, doğrudan ya da dolaylı zarar yaratabilecek durumlardan, önceden haber verilmiş olsa dahi http://islamilmi.com/’in sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitede sunulan ürün ve hizmetlerin devamlılığının sağlanması ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilmesi hususunda herhangi bir garanti verilmemektedir.

Bu sebeple http://www.islamilmi.com ihbarda bulunmaksızın, söz konusu ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü bilgi, materyal ve içerik üzerinde değişiklik yapma, eksiltme azaltma, yenileme ya da iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu sitede diğer kişi ya da kurum / kuruluşlara ait İnternet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu bağlantılar yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, erişilmesi durumunda ilgili sitelerin gizlilik ve kullanım koşulları geçerlidir.

Bağlantı verilen sitelerin kullanımından, bu sitelerde sunulan içerik ve nitelikten, servis kalitesinden veya üçüncü taraf sitelerdeki bağlantılardan dolayı oluşabilecek hiçbir kayıp veya zarardan http://www.islamilmi.com sorumlu tutulamaz.

Bu sitede verilen bilgiler, “olduğu gibi” ve “mevcut şekliyle” esasında sağlanmaktadır. http://www.islamilmi.com bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemektedir. Siteyi kullanımınızla ilgili riskler sadece sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu sitede verilen bilgiler, “olduğu gibi” ve “mevcut şekliyle” esasında sağlanmaktadır. http://www.islamilmi.com, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemektedir. Siteyi kullanımınızla ilgili riskler sadece sizin sorumluluğunuzdadır.

İnternet sitemizi kimliğinizi belirtmeksizin veya herhangi bir bilgi girişi yapmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak site üzerinden sunulan bazı hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bilgi girişi yapmanız gerekebilir. Bu yolla elde edilen veya işlenen bilgileriniz gizlilik politikamıza uygun olarak korunmaktadır.

Site güvenliğini ve kullanım koşullarını, ihlal veya ihlale teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlaller yargıya taşınabilir, hukuki ve cezai işlem taleplerinde bulunulabilir.

Site içerisindeki bilgi, belge ve dokümanlar çevrimiçi sistemde görüntülenmesi haricinde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz, dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz.

Herhangi bir kişi ya da kuruluş, önceden izin almadıkça bu sitenin belli bir kısmını başka bir sitede kullanamaz, başka bir siteden bağlantı veremez veya başka siteler üzerinden http://www.islamilmi.com sitesindeki içeriği çerçeveleyerek sunamaz.

Bu sitede yayınlanan içerikler internet ortamından derlenmiş, Diyanet İşleri kaynakları kullanılarak hazırlanmıştır.Telif hakkı sahibi tarafından e-mail yoluyla bildirim yapıldıktan sonra en kısa sure içersinde gerekli içeriğin kaldırılacağı site yönetimi tarafından kabul edilir.